A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Flow

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Dj Flow është një këngëtar i njohur. Dj Flow është një nga Dj më të njohur në Kosovë. Ai njihet si një Dj profesional dhe që ka bashkëpunime me shumë reperë nga Kosova dhe ndër bashkëpunimet më të mëdha në karrierën e tij. Më datë 28 Korrik 2010, Lil Samee publikojnë videoklipin "M.F.", në bashkëpunim me Mc Kresha, Gentz, Dr.Mic, Lav'da, Kastro Zizo & Dj Flow. Videoklipi u prodhua nga Pulla. Më datë 1 Mars 2011, Dj Flow publikon videoklipin "N'qytetin Tem", në bashkëpunim me L...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nani-Style

Papushi

Fikret Bislimi

Toni

Burim Hoxha

Adrian Rusta

Ergin Brahimi

Acidi

Valon Rama

Hysni Zeqiri


Tags: Dj Flow, Dj Floow

Dj Flow në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë