A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dj Jony - Noise  (Feat. Xhesika Polo & Don Enio)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/12/2018

2018-12-03T20:12:27

Featuring

Xhesika Polo

Featuring

Don Enio

Muzika:

Dj Jony

Teksti:

Eagleye (Kiameti)

Teksti:

Xhesika Polo

Video Produksioni:

FRAME Pro

Muzika & Produksioni:

Marko PoloNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Noise" kënduar nga Dj Jony.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Noise".
Videoklipi nga Dj Jony i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018