A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Vicky

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Dj Vicky është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. For the last decade, DJ Vicky has been honing his craft, and on August 2nd, he put it in to action at Albania's first ever Thre3style final. He's excited about competing in Toronto, and is determined to show the world what his homeland's DJ scene is all about, as well as share some of his own productions. His first contact with music roots when he was 8 years old, when he started taking some piano classes. After that he started learning percussio...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Threedots

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

John Van Ride

Dj Sardi

Vin Veli

Vali Corleone

Dj Nago

Gledi

Eagleye (Kiameti)

Bledi Polena

Julian Lekocaj

Sajmir Misku


Tags: Dj Vicky, Vicky Dj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018