A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diellza Kolgeci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  944
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Diellza Kolgeci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Eshte nje nga ikonat e bukurise kosovare. Nje vajze e re, qe me ambicien e pashoq, ka zgjedhur qe ti beje te gjitha, aq sa edhe per vete ate eshte e veshtire qe te numeroje fushat ku ka eksperimentuar deri me tash. Diellza Kolgeci eshte teper e njohur ne Kosove, ndersa ketu tek ne ka bere me teper buje me klipin e saj te pare muzikor te quajtur "Si Kleopatra", me pjesemarrjen ne klipin e Ciljetes, si dhe ne shfaqjen per here te pare me nje pje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aurora Susuri

Adelina Thaqi

Eliza Hoxha

Mimoza Mustafa

Jehona Sopi

Zhaku

Leonora Poloska

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Juliana Pasha

Hueyda El Sayed


Tags: Diellza Kolgeci, Djellza Kolgeci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018