A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Doksi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Dhjetor 2016, Doksi publikon videoklipin "Edhe Njo". Muzika është punuar nga DorantBeats, gjersa tekstin e ka shkruar vet artisti. Videoklipi është mjaft interesant, gjersa edhe Doksi ka mahnitur publikun që me paraqitjen e tij të parë plot stil dhe hijeshi. Më datë 30 Mars 2017, Doksi publikon videoklipin "Get Up". Më datë 16 Tetor 2017, GRMV publikon videoklipin "Trap Trap", në bashkëpunim me Doksi. Më datë 7 Shtator 2018, 9...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Kino

I Panjohuri

Diti-G


Tags: Doksi, Sulejman Limani

Krijo Një Kartolinë