A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Domeniko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  48
  • Vendlindja:
  • Lushnje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Domeniko është një këngëtar i njohur. Domeniko pritet te jet nje artist qe do bej zhurmë ne estraden shqipetare. Domeniko esht krijusi i disa hiteve si "Rolli", "Nela", "Ty", "Dosti jem" etj. Kenget e i tij i punon ne studion e tij personale D.L.D RecordS. Ne nentorin e 2019 do lansoj nje hit te vertet nje risi per tregun muzikor shqipetar nje keng Rap/hip-hop. Kega do te titullohet "One Life" (nje jet). Nje kenge qe eshte produkt i tij....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

4 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Glenis Dume

Erion Beqo

Ergin Iseni

Marly (Almir Leka)

Bunjamin Cajani

Laurant Halimi

Andi Qerreti

Tin (Boletin Musa)

Liil Craizy

Rim-Mortal


Tags: Domeniko, Dome Niko

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018