A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
BIOGRAFIA: Dominoz është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grup Hip-Hop nga Prishtina i formuar ne vitin 2004. Në Qershor 2004, Dominoz marrin pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Lem Me T'prek". Në Prill 2006, Dominoz marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "N’ Telefon"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

2 Life

T1gr4t

Double-G

RealGangsta

Master D

JT

K-Boy's

Tingujt E Zemres

Treshat

North Side


Tags: Dominoz, Dominos

Krijo Një Kartolinë