A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Doni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shumë artistë zgjedhin të njëjtin emër dhe jo një emër arti origjinal dhe unik. Në këtë faqe përmbledhim të gjithë ata që kanë publikuar këngë me emrin "Doni". Më datë 25 Mars 2016, Doni publikon videoklipin "Jeta Osht E Shkurt Shum". Më datë 29 Gusht 2016, Doni publikon videoklipin "A Jom I Pari". Më datë 6 Qershor 2019, Doni publikon videoklipin "Ti Me Frymëzon"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diti-G

Bess (Familia Ideale)

J.B.

Ralien

Albo 06

Lil Erdi

Dora

Kino

Unix

Slitta


Tags: Doni

Krijo Një Kartolinë