A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Donika Pecollari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Donika Pecollari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 13 Shkurt 2008, Donika Pecollari & Luljeta Ilia publikojnë videoklipin "Prapa Shtëpis". Më datë 20 Janar 2013, Donika Pecollari & Luljeta Ilia publikojnë videoklipin "Goca E Berberit". Më datë 29 Janar 2013, Donika Pecollari & Luljeta Ilia publikojnë videoklipin "Kenge Dasme". Më datë 27 Nëntor 2013, Donika Pecollari publikon videoklipin "Këta Ujët E Rëzës". Më datë 13 Dhjetor 2013, Donika Pecollari publikon videoklipin "Bandi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eglantina Doko

Merushe Xhihani

Griselda Pepa

Elejda Dosi

Luljeta Konomi Haxhi

Jolanda Kojlovic

Laxarela

Rezarta Hoxhaj

Vitori Balili

Juli Cenko


Tags: Donika Pecollari, Donika

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018