A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Donika Zhushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Donika Zhushi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2014, Donika Zhushi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Shoqja". Në Gusht 2016, Donika Zhushi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2016 me këngën "Zërat Gazmor"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ëmbla Qyra

Ines Bucolli

Lea Muharremi

Erza Tahiri

Dea Smajli

Bleranda Qitaku

Vanesa Humolli

Olta Turku

Ermira Ahmeti

Nurije Osmani


Tags: Donika Zhushi

Krijo Një Kartolinë