A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Donn është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Mars 2018, Donn publikon videoklipin "Enough"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dm Ritmi Magjik

Orianel

Young-G

La Sullta Aka Toyota

Adis Kaceli

Liberation

Edi Whr

Fida

Blazy

Tuni 04


Tags: Donn

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018