A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Donn
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: hip-hop

Donn është këngëtar. Më datë 12 Mars 2018, Donn publikon videoklipin "Enough".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018