A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Donn - Enough


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/03/2018

2018-03-12T19:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Enough" kënduar nga Donn.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Donn i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Baby G. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Just give me a minute
Just take it slow
Cuz it's time for me to let you know
It's time you mean it and tell the truth
I'm so done with getting half you

Enough is enough
Enough ,enough
Enough is enough
Enough ,enough
I don't want you to waste my time

Enough is enough
Enough ,enough
Enough is enough
Enough ,enough
I don't want you here in my life

If i want to
Baby i can play you
Imma get through
Don't be smart
Cuz boy i got you
Right where i want to
And now i'll be cruel
Break your heart

(Break your heart)

Boy can't you see it
I'm standing strong
You thought you had me
Well you got it wrong
I hope you feel it
I'm getting cold
My emotions are runing
That's sure

Enough is enough
Enough ,enough
Enough is enough
Enough ,enough
I don't want you to waste my time

Enough is enough
Enough ,enough
Enough is enough
Enough ,enough
I don't want you here in my life

If i want to
Baby i can play you
Imma get through
Don't be smart
Cuz boy i got you
Right where i want to
And now i'll be cruel
Break your heart

If i want to
Baby i can play you
Imma get through
Don't be smart
Cuz boy i got you
Right where i want to
And now i'll be cruel
Break your heart

(Break your heart)
(Break your heart)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018