A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dorand Sinani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  64
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Dorand Sinani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Korrik 2013, Dorand publikon videoklipin "Syte E Saj", në bashkëpunim me Young Ghetto. Muzika e këngës u punua nga Shkumbin Nebihu, teksti u shkrua nga Getinjo. Më datë 2 Maj 2015, Dorand Sinani publikon videoklipin "M'don Ti". Më datë 26 Gusht 2015, Dorand Sinani publikon videoklipin "Shkojm Larg". Më datë 7 Nëntor 2015, Dorand Sinani publikon videoklipin "Na Dy". Më datë 4 Mars 2016, Dorandd publikon videoklipin "Malli". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Qendrim Pllana

Leutrim Gervalla

Vali Kuqi

Gzim Ukiqi

Vigan Shehu

Estto

Bledian Qoti

Andin Randobrava

Red Bloody

Neki Emra


Tags: Dorand Sinani, Dorand, Dorandd

Dorand Sinani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018