A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dorina Vinca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Dorina Vinca është një këngëtare e njohur. Në Maj 2008, Dorina Vinca merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Kam Force"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Venera Imeri

Stela Brahimllari

Arjela Krasniqi

Evin Thana

Xhesika Lela

Manushaqe Vata

Shpresa

Simona Karafili

Gledis


Tags: Dorina Vinca, Dori Vinca

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019