A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Doruntina Qamili (Dina)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Doruntina Qamili (Dina) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo eshte me prejardhje nga Gjilani i Kosovës. Më datë 11 Dhjetor 2012, Doruntina Qamili publikon videoklipin "Padrejtsi". Më datë 27 Shkurt 2013, Doruntina Qamili publikon videoklipin "Nuk Jemi", në bashkëpunim me Pizha. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Më datë 25 Shkurt 2016, Seldi & Doruntina publikojnë videoklipin "So Leht". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, teksti u shkrua nga Seldi Qalliu, Doruntina Qamili (Dina), ndërs...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Neetah

Liridona Sinani (Dona)

Elona

Lorela

Agertina Muca

Venera Visoka

Bruna

Fatime Kosumi

Albresha

Emma (Emanuela Manaj)


Tags: Doruntina Qamili, Dina

Doruntina Qamili (Dina) në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018