A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Double-G

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Double-G është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2005, Double-G marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Ngrini Duart Lart"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

North Side

K-Boy's

O.R.G

AlGlobos

Ritmi I Nates

Bald In Black

Lawless

II Fratres

T1gr4t

Eklips Family


Tags: Double-G

Krijo Një Kartolinë