A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Double G Army

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  48
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Double G Army është një grup artistësh dhe label i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. D.u.D.a me emrin Burim O. Osmani ka lindur me 12 nentor 1985 ne Gjilan dhe esht momentalisht ndjek studimet per Stomatologji ne Tirane. Ai e ka filluar ne moshen 14-vjeçare kur mori pjese ne nje koncert ne Gjilan me kengen "Gangsterat". Reperi mirnjohur Duda si dhe Bashkthemelusi i Double G një koh të gjat nuk është prezentë në temat ditore, është larg studios, larg shokve të tyj. Arsieja ishte një mrekulli, diqka që atë do e shti ende më tepër t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Anëtarë në Labelin Double G Army:

D.U.D.A.

B-Genius

ZeeroMan

Rascom

Nico OTR

WhoBrave

Monny

Tizi Dogg

Strongi

Mr.Safet

Nde-Rim

Bidaki


Tags: Double G Army, Double G, Double-G.

Krijo Një Kartolinë