A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dr-ns - Nuk Bohet Monoton  (Feat. Lyric Master)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/01/2010

2010-01-09T09:49:27

Featuring

Lyric MasterKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Bohet Monoton" kënduar nga Dr-ns.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dr-ns i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin