A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Dr.Ree është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete eshte Rinor Vata....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nitinjo

Dion

Ricku

D'one

Totti

Mc Qlira

Euron Selimi

EMI

Faton Morina

W.G.


Tags: Dr.Ree, Rinor Vata

Krijo Një Kartolinë