A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Drilond Tahiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Örnsköldsvik 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Drilond Tahiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Ai vjen prej fshatit Mushtisht i komunes se Suharekes. Prej vitit 1998 jeton dhe vepron ne München te Gjermanise. Drilondi shkollen fillore e filloi ne Suedi ndersa shkollimin profesional e perfundoi ne Gjermani. Nga deshira e madhe per te kenduar, si i vogel eshte verejtur talenti i tij per muziken. Ai mori pjese ne shume programe shkollore e neper kore te ndryshme,mirepo per shkak te arsyjeve personale gjate femijerise ai nuk pati mundesi qe ta...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Melache

Valon Krasniqi

8kg

Don Pate

Kadir Sojeva

Gjend

Ibo Buzoli

Orhan Shaqiri

Leonard Alija

B Fresh


Tags: Drilond Tahiri, Drilon Tahiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018