A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Drita Musliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  46
  • Vendlindja:
  • Kumanovë 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Drita Musliu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Drita Musliu eshte nje kengtare shqiptare nga Kumanova. Më datë 1 Tetor 2008, Aziz Murati & Drita Musliu publikojnë videoklipin "Lulija Belëholla"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Kthehu O Vella


» Dërgo Një Këngë »

Eja Eja Ti


Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Pireva

Shqiponja Muhaxheri

Odeta Dervishi

Elita Reçi

Sherife Sherifi

Saranda Imeri

Alma Gashi

Behare Shala

Ermira Kola

Njomza Kallaba


Tags: Drita Musliu

Krijo Një Kartolinë