A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dritjon Selmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Pukë 
BIOGRAFIA: Dritjon Selmani është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Dritjon Selmani,is a Composer, Dj & Singer. His passion for music has started since he was in a young age, when he took part in a cultural center of the children in his birthplace Pukë, Albania ,in the age of 6. When he was 13 years old he started composing his first songs. In the age pf 16 he was the forst music producer from albania, who experimented the Dubstep music and brang it like something new in his place. His first professional present...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Dj Vicky

Andy Dj

Desti Musta

Dj Sardi

Vin Veli

Dj Iljano

John Van Ride

Dj Aldo

Alex Lupa

Deniss Mitcelli


Tags: Dritjon Selmani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018