A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • D
  • Duli
  • Ti Ke Mbet Ne Zemren Time

Live Video

Video Link

Duli - Ti Ke Mbet Ne Zemren Time


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/05/2012

2012-05-30T09:18:56

Me pas dit se ma s´vjen kurrë
Më mirë t´isha ba gurr
Edhe pse t´kam prit shumë kohë
Zemra ime prap të do2x

Ref. 2x
Ti ke mbet në zemrën time
Dhe pse nuk je me mu
Sa t´jesh gjallë jeta ime
Vendin do ta kesh këtu

Më mirë vdes se me t´harru
Natë e ditë kam me t´kujtu
Gjersa zemra po më rreh
Dashurinë te unë e ke 2x

Ref. 2x
Ti ke mbet në zemrën time
Dhe pse nuk je me mu
Sa t´jesh gjallë jeta ime
Vendin do ta kesh këtu


Ky tekst u dërgua nga Gulu
Më Shumë...