A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • D
  • Duli
  • Mire Se Erdhe Dashuri

Audio

Video Link

Duli & Xheni - Mire Se Erdhe Dashuri  (Feat. Elona, Tina, Ana)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/07/2013

2013-07-15T07:46:55

Më Shumë Nga

Xheni

Këngë e albumit:

"Se Bashku Me Ju"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mire Se Erdhe Dashuri" kënduar nga Duli & Xheni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Duli & Xheni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Albana Mesuli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa gjate te prita une ty o djale
Çdo gje tek une ka ndryshu
Harrova lotet harrova dhe vetmine
Jete e re filloi per mu

Sa here kur jam me ty o shpirt
Gjithe bota eshte e imja me beso
Nuk dua me te flas nuk dua as te mendoj
Ah sa shume te dashuroj

Ref...x2
Ah syri yt i embel kur me thote te du
Ah syri yt i zi kur me shikon mu
Vetem per nje çast per nje moment
Me le pa fjale pa koment

Erdhe trokite ti ne zemren time
Per t'me dhuruar pak lumturi
E une te prita ty me krahehapur
Mire se erdhe dashuri

Kur flas me ty e kur jam prane teje
Ndjehem e qete ndjehem e sigurt
Se vetem ty o shpirt ti je ne jeten time
Me dhurove gjithe gezime

Ref...x2
Ah syri yt i embel kur me thote te du
Ah syri yt i zi kur me shikon mu
Vetem per nje çast per nje moment
Me le pa fjale pa koment

...

Ref...x2
Ah syri yt i embel kur me thote te du
Ah syri yt i zi kur me shikon mu
Vetem per nje çast per nje moment
Me le pa fjale pa komentMë Shumë...