A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • D
  • Duli
  • Çokollata Çikita

Audio

Video Link

Duli & Xheni - Çokollata Çikita  (Feat. Elona, Tina & Ana)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/04/2015

2015-04-06T18:48:41

Më Shumë Nga

Xheni

Këngë e albumit:

"Se Bashku Me Ju"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çokollata Çikita" kënduar nga Duli & Xheni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Duli & Xheni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018