A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Duli - Hajde Xhanem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/05/2017

2017-05-01T00:00:00

Hajde sonte xhanem
Kallem sonte kallem
Edhe flak ti banem
Bone zjarr ti atmosferen

Na ja dina rrenin xhanen xhanem xhan xhanem
Sonte loqkat thiri hajde xhanem hajde hajde
Rina te ky veni xhanem xhanem xhan xhanem
Ku bohet mas miri..

Po ta ha at Zemer ma e mira qike
Nuk po t thiri n emer se trynin ma ike
Xhanem hajde sonte ka dy ti i pina
Ma e mira ksaj bote sa tkesh qefin rinaa

Hajdee xhanem hajdee
e hajdee mos ki gajlee
po don zemra jote ma bon qejfin sontee

Na ja dina rrenin Xhanem xhanem xhan xhanem
Sonte loqkat thiri hajde xhanem hajde hajde
Rrina te ky venii xhanem xhanem xhan xhanem
Ku bohet mas mirii..

Po ta at zemer ma e mira qike
Nuk pot thiri n emer se trunin ma ike
Xhanem hajde sonte ka dy ti i pina
Ma e mira ksaj bote sa tkesh qefin rrina..


Ky tekst u dërgua nga Nina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018