A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Duli, Elvana & Xheni - Ani More Msit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/03/2018

2018-03-13T16:38:22

Më Shumë Nga

Elvana Sadriu

Më Shumë Nga

Xheni

Këngë e albumit:

"Per Disponimin Tuaj"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ani More Msit" kënduar nga Duli, Elvana & Xheni.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ani More Msit".
Videoklipi nga Duli, Elvana & Xheni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018