A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Durim Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Durim Gashi është një këngëtar i njohur. Në vitin 2012, Durim Gashi publikon albumin "Sa Vite". Në vitin 2013, Durim Gashi publikon albumin "Live". Në vitin 2015, Durim Gashi publikon albumin "Live Me Grupin Royal". Më datë 3 Dhjetor 2017, Durim Gashi publikon videoklipin "Kalimtar I Rastit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Artan Ferati

Agron Kalisi

Elvis Tenko

Gzim Roci

N-Ec A.K

Rapsodi

Lumi (Lumni Ukaj)

Rapp Dogg

Valoni-G

Tha Answer


Tags: Durim Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018