A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
MIRUD (Durim Morina)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: MIRUD (Durim Morina) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe klasike. AUTOBIOGRAFI: Kam lindur në Prizren, Kosovë në vitin 1994. Që kur isha fëmijë i vogël kam treguar gjithmonë shumë interes për artet dhe performancat. U përpoq disa herë për të hyrë në një shkollë fillore muzikore, por që kur babai im kurrë nuk donte që unë të bëhesha këngëtare, gjithmonë do t'i kisha humbur afatet. Në moshën 13 vjeçare u pranova në një shkollë muzikore në qytet të quajtur "Lorenc Antoni", e cila është një nga shkollat muzikore m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

9 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Seven Saraqi

Stanaj

Gzim Ukiqi

Simba

Durim Malaj

Bujar Ramadani

Laurant Halimi

Gesko

Jokker

SK


Tags: Durim Morina, Mirud

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018