A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dystopic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Dystopic është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Dhjetor 2017, Dystopic publikon videoklipin "Changer". Më datë 3 Mars 2018, Dystopic publikon videoklipin "Snitches". Teksti u shkrua nga vetë Dystopic....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Montano

Bourne

Lekssi

Redis

Clevinjo

Lavo

Ergi Zejnuni (Ergi)

Ruge

Taku TLG

KTK


Tags: Dystopic, The Dystopic, Xhulio Kola

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018