A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dystopic
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: hip-hop

Dystopic është këngëtar. Më datë 6 Dhjetor 2017, Dystopic publikon videoklipin "Changer".

Më datë 3 Mars 2018, Dystopic publikon videoklipin "Snitches". Teksti u shkrua nga vetë Dystopic.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018