A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
E.K
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 15 Qershor 1998
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

E.K është këngëtar. Emri i vertete eshte Elberr Krusha.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018