A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
E-Os Tbb

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Korce 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: E-Os Tbb është një këngëtar. Emri i vertete KASTRIOT KOROLI. E-OS se bashku me familjen e tij u larguan nga Korca per nje jete me te mire ne Tirane dhe u vendosen ne Rrugen 5 Maj ku rri edhe sot. Ne lagjen ku ai u rrit shumica ishin veriore. Ata kishin nje kundeshtim te madh ndaj reperave jugore. I inatosur per kete gje ai ju fut botes muzikore. Tekstet e tij te para ai i beri ne moshen 8-vjecare por kengen e pare ai e regjistroi ne moshen 14 vjecare pas nje kontrate te li...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Continental

Erto

Vilsian

Lil Bm

Sizer

Akrep1

Rich Dog

Fiffty-G

Dbmc A.K.A Doory

Daiklin


Tags: E-Os Tbb, Kastriot Koroli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018