A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edi Krasniqi (Edi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Edi Krasniqi (Edi) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Qershor 2005, Edi Krasniqi (Edi) merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Kisha Bes Ne Dashuri". Në vitin 2009, Edi & Rifadia publikojnë albumin "Tashë E M'tha". Në vitin 2010, Edi Krasniqi (Edi) publikon albumin "Live". Në vitin 2011, Edi Krasniqi (Edi) publikon albumin "Live". Në vitin 2012, Edi & Rifadia publikojnë albumin "Une Po Dal". Më datë 28 Shkurt 2013, RTV21 Stars publikon videoklipin "Vendi Im". Më datë 22 Qershor 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Une Po Dal (2012)

Live (2011)

Live (2010)

Tashë E M'tha (2009)

N'dac Idhnom N'dac Gezom


» Dërgo Një Këngë »

Ti Je Zemra
Zemra Ende E Don
Me Mungon
Behet Mire
E Pranoj


Artistë Të Ngjashëm:

Murat Gjoniku

Bardh Spahja

Shkelqim Kola

Bekim Rexhepi

Arben Dema

Ali Gërguri

Shqipri Kelmendi

Sadik Uka

Lumni Tershana

Beni Baksi


Tags: Edi Krasniqi, Edi, Rifadija Dhe Edi, Rifadija & Edi, Rifadija, Rifadije Greicevci, Rifadije Graiqevci, Edi Krasniqi, Rifadia

Edi Krasniqi (Edi) në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018