A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Edi - Hajt Tash


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/09/2018

2018-09-12T16:00:00


"Hajt Tash" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Edi.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Edi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ardiana. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

`Mjaft u bë me ty
Do të filloj një jet të rë
Do të nisi nga e para
E tii penges nuk ke.`

Ref:
`Hajt tash ska gjë mes nesh
Ejj tiii ejj..

`Hajt tash ska gjë mes nesh më
I lir je mos vet ti qysh the
M`vjen keq c`far lype gjete
e tash vetëm mbete.[x2]

`Tek femrat tjera gjej shërim
mos më ruaj kujtim
`Baby` shko tash
Pa ty un do ta kem me `Miiir.

Ref:
Hajt tash ska gjë mes nesh më
I lir je mos vet ti qysh the
M`vjen keq c`far lype gjete
e tash vetëm mbete.[x5]


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018