A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edisnajda Xhihani

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Edisnajda Xhihani është një shkrimtare. Mesimet e para i mori ne shkollen "3 Deshmoret" ne qytetin e Kavajes, ku me pas kreu edhe shkollen e mesme "Aleksander Moisiu". Ne vitin 2013 eshte diplomuar ne degen e psikologjise te cilen e ka dhe mjaft per zemer. Aktualisht vazhdon ciklin e dyte te studimeve ne master si Psikologe Keshillimi ne FSHS te Universitetit te Tiranes. Deshira per te shkruar poezi ka nisur qe heret, ne vitet e para ne shkollen fillore.Dihet se shum te rinj shkruajne,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Flogerta Krypi

Anida Rexha

Gjuljana Marku

Simona Shalcanj

Franceska Ramadani

Blerona Brao

Loranda Fejzullai

Herolinda Laqaj

Valmira Beqiri-Morina

Lola Shehi Çela


Tags: Edisnajda Xhihani, Edisnajda Kaziu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018