A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edita Sopjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  58
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Edita Sopjani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngën e muzikën e ka trashëgimi nga babai, Valdet Sopjani, këngëtar e organizator i festivalit muzikor "Kosova fest". Edita për vite me radhë eci suksesshëm në botën e muzikës. Këngë të shumta e hite, realizim të video klipeve, bashkëpunime e pjesëmarrje në aktivitete të ndryshme muzikore, mbi të gjitha grumbullim i shumë fansave afër vetes, janë disa nga favoret të cilat e karakterizojn karrierën e Editës. Përkrah muzikës, ajo është mjaft e për...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Valdet Sopjanit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

Reagon (2011)

Dashuri Verore (2007)


» Dërgo Një Këngë »

Merri Krejt
Ike Ti
Dashuri E Ndaluar
Ama
Tjeter Kush
Ku Po Dalim
Dashuri Verore
E Embel Rinia
Koleksioner
Dashni E Vjeter


Artistë Të Ngjashëm:

Gentiana Podrimaj

Nazmije Selimi

Shkenda Dubova

Fjolla Morina

Nita Latifi

Bubulina Krasniqi

Teuta Kurti

Elita Rudi

Tringa Rexhepi

Arlinda Gaxherri


Tags: Edita Sopjani

Krijo Një Kartolinë