A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Edona Llalloshi - Hape Zemren


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  84

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Muzika:

Nexhat Macula

Teksti:

Arsim Bunjaku

Orkestrimi:

Bahri Zariqi

Video Produksioni:

EMF Creative

Këngë e albumit:

"Hallall Te Qofte"

Këngë e albumit:

"Qa Po Bojm Na Sonte"

Këngë e albumit:

"Maturantet"

Këngë e albumit:

"Romanca"

Pjesëmarrëse në

SVFM 2013


Për të njejtën temë
Po me flet gjdo ditë
E sma thua kurr
Se qfar më ke brenda
Në shpirt

Rrotullës i bje
Se kjo po më vret
Për ty osht shum më mir
Me mua t 'jesh ti më direkt

Reff
2x
Shkurte Shqip sonte mbushma
mendjen s'kerkoj shum vetëm hape zemren
Mos e le herave të tjera veq 1 her t'vjen vera ka dera...

Për të njejtën temë
Po me flet gjdo natë
Kurse dashurin po
e permen veç pak.

Rrotullës i bje
Se kjo po më vret
Për ty osht shum më mirë
me mua t 'jesh ti me direkt.

Reff
3x
Shkurte Shqipsonte mbushma
mendjën s'kerkoj shum vetëm hape zemren
Mos e le herave të tjera veq 1 her t'vjen vera ka dera...


Ky tekst u dërgua nga Rrezja
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018