A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egzon Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Egzon Berisha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 2 Mars 2017, Egzon Berisha publikon videoklipin "Martesa Pa Dashni". Më datë 2 Korrik 2019, Egzon Berisha publikon videoklipin "Single". Teksti i këngës u shkrua nga Egzon Berisha, ndërsa orkestrimi u punua nga Albrim Llapqeva. Videoklipi u prodhua nga kompania Four Infinit Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mergim Koroshi

Fidan Gashi

Burim Muciqi

Visar Rama

Arnis Telaku

Gazmend Halitaj

Veton Mushkolaj

Erblin Hoxha

Rexh Cenaj

Bujar Preteni


Tags: Egzon Berisha

Krijo Një Kartolinë