A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egzon Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Egzon Ibrahimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 30 Maj 2017, Egzon Ibrahimi publikon videoklipin "Sofra E Pergjakur". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rrahman Kryeziu. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films. Më datë 9 Janar 2018, Egzon Ibrahimi publikon videoklipin "Lutje Per Nanen". Muzika e këngës u punua nga Chipsi, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Chipsi. Më datë 10 Qersho...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Amir Rexhepi

Ardian Kryeziu

Lindi Baksi

Mel Duraku

Krenar Krasniqi

Flakron Voca

Muhamet Bajrami (Meti)

Durim Domnaku

Ylberi

Afrim Rama


Tags: Egzon Ibrahimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018