A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Egzoni Vogel - Zemer Zi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/11/2013

2013-11-05T18:23:47

Muzika & Teksti:

Alban Gashi

Orkestrimi:

Armend Mustafa

Këngë e albumit:

"Zemer Zi"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemer Zi" kënduar nga Egzoni Vogel.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Egzoni Vogel i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...