A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Egzoni Vogel - Njehere Po Ta Them


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/09/2014

2014-09-07T07:50:26


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Njehere Po Ta Them" kënduar nga Egzoni Vogel.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Egzoni Vogel i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...