A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Egzoni Vogel - Oj Rini


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/08/2017

2017-08-28T00:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Rini" kënduar nga Egzoni Vogel.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Egzoni Vogel i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...