A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eki-Nox

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Eki-Nox është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2005, Eki-Nox publikojnë albumin "Dark"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Daï

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Septics

Abstract

Felon Records

Brotherhood

ETB 57

Misterioz

Klani Shqiptar

Kamikaza-T

Alboholics

E'7


Tags: Eki-Nox, Daï, Dai, Naleti, Eki Nox, Ekinox

Krijo Një Kartolinë