A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eklips Family

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Eklips Family është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2006, Eklips Family marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Dua", në bashkëpunim me Revolt Klan....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

T1gr4t

K-Boy's

RealGangsta

Master D

North Side

Tingujt E Zemres

O.R.G

JT

Treshat

Double-G


Tags: Eklips Family

Krijo Një Kartolinë