A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
El Ghost

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: El Ghost është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Reperi El Ghost ka lansuar këngën e tij më të re “Bitch”. Kënga është lansuar në youtube më datë 6 Tetor 2016 dhe po konsiderohet si njëra prej këngëve më të mira rep të vjeshtës. Realizimi i këngës është bërë nga Retina Production, me regji të Edon Shallcit. Muzika është punuar nga Çekiç dhe Gëzim Lazri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Army

Hazy

Dr. Flow

Unik Style

La Sullta Aka Toyota

Black'1

Don Limi

Baba Majac

Zhpend

Ibro's


Tags: El Ghost

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018