A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eleftheria Eleftheriou

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Frenaros 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Eleftheria Eleftheriou është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Eleftheria Eleftheriou is a Greek-Cypriot singer and actress. She came to prominence through her participation in the second season of the Greek version of The X Factor. Shortly after her elimination, Sony Music Greece signed her and submitted her as a candidate to represent Greece in the Eurovision Song Contest 2010. She was later disqualified from the national final, following the leak of her song onto the web by an unknown party. Eleftheria...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Brenda Asnicar

Shy'm

Dulce Maria

Paola

Edurne

Elena Ristevska

Poli Genova

Serenay Sarikaya

Jennette Mccurdy

Miranda Cosgrove


Tags: Eleftheria Eleftheriou

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018