A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elejda Dosi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Elejda Dosi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 17 Prill 2016, Elejda Dosi publikon videoklipin "Trendafil I Bukur". Më datë 18 Maj 2016, Elejda Dosi publikon videoklipin "Rikthim Ne Bishan". Më datë 11 Qershor 2016, Elejda Dosi publikon videoklipin "Shqiperi". Më datë 8 Dhjetor 2016, Elejda Dosi publikon videoklipin "Moter E Vella". Më datë 16 Dhjetor 2016, Elejda Dosi publikon videoklipin "Ne Enderr Me Vjen". Më datë 25 Korrik 2017, Elejda Dosi publikon videoklipin "Ta...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eglantina Doko

Luljeta Konomi Haxhi

Griselda Pepa

Jolanda Kojlovic

Rezarta Hoxhaj

Juli Cenko

Tefta Kondo

Luziana

Blerina Balili

Vitori Balili


Tags: Elejda Dosi, Lejda, Lejda Vlonjate

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018