A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Eleni Foureira - Reggaeton


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/12/2011

2011-12-06T20:21:26

Këngë e albumit:

"Ti Poniro Mou Zitas"


ce 8elw gia afto den koimamai ta vradia
filia sto kori mou simadia
mou lipis kai egw
8a kanw kati gia afto

8elw na diagrapsw to onoma cto kinito
8elw na 3efygw me tis files mou na vgw
8elw kapioc allos na me parei agkalia
kai na me fila

ma oti ki an po sagapw

se 8elw xorevei i kardia mou gia sena
sta xili mou zwgrafismena ta xili sou ka8e lepto
se 8elw na erthis den vlepo tin wra
agapi mou kita pou twra xorevei i kardia reggaeton

ce 8elw kylas sinexws sto myalo mou
xanw ton elegxo mou
mou lipis kai egw tha kano kati gia afto

8elw na diagra4w to onoma sto kinito
8elw na 3egyfw me tis files mou na vgw.
8elw kapi0c allos na me parei agkalia
kai na me fila

ma oti ki an po sagapw

ce 8elw xorevei i kardia mou gia cena
sta xili mou zwgrafismena ta xili sou ka8e lepto
se 8elw na erthis den vlepo tin wra
agaph mou kita pou twra
xorevei i kardia reggaeton

8elw n diagra4w to onoma sto kinito
8elw na 3efygw me tis files mou na vgw
8elw kapios allos na me parei agkalia
kai na me fila

ma oti ki an po sagapw

se 8elw xorevei i kardia mou gia cena
sta xili mou zwgrafismena ta xili sou ka8e lepto
ce 8elw na erthis den vlepo tin wra
agaph mou kita pou tra
xorevei i kardia reggaeton


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018